< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Цилиндар FM200 за гаснење пожар

јуни 05 181

Sиноклеански гас опрема служи различни поле, вклучувајќи медицински, противпожарна заштита, заварување и сечење, третман на вода, чистење N2, итн.

For Борба против пожар, Синоклеански може да ги снабдува цилиндерот co2, цилиндерот FM200 и цилиндарот NOVEC1230. Цилиндрите се меѓународен стандард со извештај за тестирање од трета страна.

Синоклеански го извезува цилиндарот FM200 на пазарот во Нигерија во јуни.