< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

FM200 заварен гасен цилиндер испорачан на 2019-7-19

јули 19 198

Клиентот во Африка дојде да не посети претходно, и имавме добра комуникација на состанокот. Клиентот нарачал цилиндри FM200 за гаснење пожар, вклучително и EN стандард и DOT стандард, од 16.6 L до 180L. Стоката е испратена на 2019-7-19.