< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

ISO9809-1 стандарден квалитет на изгледот на цилиндарот OD232mm-50L-200bar

јуни 01 126

SinoCleansky посветува големо внимание на квалитетот на цилиндерот, вклучувајќи ги сите тестови, третманот на внатрешниот wallид, дури и квалитетот на изгледот на цилиндерот.

Униформен изглед

Мазно рамо на цилиндар

Исчистете челичен печат

 Убаво квалитетно сликарство