< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Испорака на Цилиндар CO9809 ISO40-150L-2BAR

јуни 18 172

Oод најпопуларните цилиндри со големина на Sinocleansky е ISO9809-3 Standard OD219-40L-150bar. SinoCleansky извезува ваков вид цилиндри голема количина секој месец. Подолу цилиндрите се наменети за СО2 и се испраќаат на 2020-6-14

Квантитет: 480 парчиња Ц.lindвезди

Mедиум: СО2

Дебелина на Wallидот: 5.7 мм