< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

ISO9809-40L-150BAR за пазарот во Египет

јуни 20 133

SinoCleansky извезува многу цилиндри на пазарот во Египет, особено за цилиндрите 40L 150bar и 10L 150bar цилиндрите.

За цилиндар за гас со висок притисок, генерално, потребен е популарен вентил QF-6A, што е излезна нишка BS341 # 3.