< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Цилиндар за течен гас со рамка и пратка за тркала

јули 07 147

Криогениот цилиндар SinoCleansky има различни типови со рамка и тркало и без рамка или тркало.

Доколку му се потребни цилиндри на клиентот со рамка и тркало, за да се обезбеди безбедна испорака, Синоклеански ќе ги испрати цилиндрите со палета како подолу. И клиентите можат лесно да ги инсталираат тркалата.

Подолу е извозот на цилиндри во Нигерија на јуни.