< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Складирање на течен кислород 210L и 500L криогени цилиндри

октомври 25 210

210L криоген цилиндар и 500L криоген цилиндар

Пратката е во октомври, 2020 година.

Примена: Широко се користи во медицински кислород

Стандард за производство: GB, EN, DOT итн

Капацитет на вода: 175L -500L

Работен притисок: 1.37MPa, 2.02MPa, 2.4Mpa, 2.84MPa итн

Вид: вертикален и хоризонтален тип 

01