< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Медицински цилиндри за кислород и додатоци испратени на југ

август 15 186

SinoCleansky продолжува да извезува плински боци во Јужна Америка, за стандардот ISO9809 50L 200bar.

Пратката е во август, 2020 година.

SinoCleansky доставува решение за медицински гасови. Од цилиндрите под висок притисок, цилиндрите за течен гас, до криогениот резервоар, СиноКлеански обезбедува голем опсег на опрема за медицински гасови.

013