< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Медицински цилиндри за кислород се испраќаат во Перу

јули 20 152

Капацитет на вода 50L и работен притисок 200bar цилиндри за гас со висок притисок од челик користат за медицински кислород.

Пратката е во јули, 2020 година.

SinoCleansky доставува решение за медицински гасови. Од цилиндрите за висок притисок, цилиндрите за течен гас, до криогениот резервоар, СиноКлеански обезбедува голем опсег на опрема за медицински гасови.

Производство std:

GB5099, DOT-3AA, ISO9809, EN ISO9809 (TPED)

Вода капацитет: 0.5L - 200L

Работен притисок: 15Mpa, 20Mpa, 23Mpa, 30Mpa

Надворешен дијаметар: 108мм - 406мм итн

011