< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

PRU за ЦНГ на пазарот во Индонезија

јули 20 189

Со повеќе од 14 години искуство, Синоклеански им обезбедува на клиентите секаков вид решенија за природен гас, вклучително и ЦНГ и ЛНГ.

на CNG, Sinocleansky може да обезбеди цилиндар, џамбо цевка или приколка за складирање и транспорт, PRU за намалување на притисок итн.

Below слики за Sinocleansky PRU кои извезуваат во Индонезија М.arket.