< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Синоклеански ги објави најновите изданија на брошури за производи

јули 05 2624

Производите се поделени во две категории: индустриска опрема за гас и инженерски решенија и опрема за природен гас и инженерски решенија.

Специфичните линии на производи вклучуваат:

За индустриски гас: постројка за одвојување воздух (ASU), PSA, Џамбо цилиндар (контејнер, лизгач, приколка) итн.

За ЛНГ: LNG Regasification Skid, LNG станица, L-CNG Vehicle Regaring Skid, Skid-mounted Mini LNG решение итн.

04Леток за опрема и техничко решение за природен гас SinoCleansky

04Леток SinoCleansky за опрема и техничко решение за индустриски гасови

слика