< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Резервоари за надворешна школка од не'рѓосувачки челик, испратени во Украина

ноември 25 198

SinoCleansky извезува надворешна обвивка од нерѓосувачки челик 1m3 и 2m3 волумен Резервоари за микробушка на ноември, 2020 година

Микрообемните резервоари SinoCleansky нудат подобро решение за испорака на течен гас од крај до крај, заменувајќи ги сите ваши скапи цилиндри за гас. Тоа значително го подобрува транспортот, полнењето и складирањето на бензинот. Идеално решение за клиенти со средна големина во индустрии, медицински, сечење, лабораторија и сл.

Посигурен, безбеден, ефикасен и економичен, во споредба со цилиндри за гас под висок притисок и колби од доар. 

05