< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Вести

Ти си тука : Дома>За нас>Вести & Настани>Вести

За нас

Вести & Настани

Капацитет на вода 840л цилиндри со хлор испорачани на октомври 2020 година

октомври 15 163

Течниот хлор главно се користи за третман на вода.

SinoCleansky продолжува да ги извезува цилиндрите на пазарот во Египет.

GB5100 стандард

840L, дебелина на wallидот 12мм

Со или без прирабница.

Покрај тоа, тој се извезува во земји и региони на Блискиот исток, Северна Африка и Јужна Азија и е едногласно признаен од клиентите.

014