+ 86-10-64709959
EN

Контакт Пребарување Новини и настани Ресурсен центар Вработувања блог

сите категории

НГВ

Ти си тука : Дома>апликации>НГВ

Контакт

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[Email заштитени] Погледнете повеќе +
НГВ

NGV е алтернативно возило за гориво што користи компримиран природен гас или течен природен гас, кој е и чист и економичен. SinoCleansky обезбедува широк спектар на цилиндри CNG и LNG со највисоки стандарди и сертификати, погодни за скоро сите видови возила. Покрај клучниот дел од цилиндерот NGV, нудиме техничка поддршка за конверзија на NGV, станица за гориво NGV ​​и многу повеќе.