< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

НГВ

Ти си тука : Дома>апликации>НГВ

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
НГВ

NGV е возило со алтернативно гориво кое користи компримиран природен гас или течен природен гас, што е и чист и рентабилен. SinoCleansky обезбедува широк спектар на цилиндри CNG и LNG со највисоки стандарди и сертификати, погодни за скоро сите видови возила. Покрај клучниот дел од цилиндарот NGV, ние нудиме техничка поддршка за конверзија на NGV, станица за гориво NGV ​​и многу повеќе.