< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

НГВ

Ти си тука : Дома>апликации>НГВ

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
 • Опис

 • Технички карактеристики

 • Пакување и испорака

 • Често поставувани прашања

ОПИС

СиноКлеански обезбедува широк цилиндар за LNG од 375L до 500L со ASME, GB и др.

Нашиот производ со цилиндар, рамка, уреди под притисок и др.

Технички карактеристики

LNG цилиндар

Име

спецификации

забелешка

ЛНГ цилиндар за возило

375L

Комплетен сет со вклучено:

цилиндар + рамка + уреди под притисок

ЛНГ цилиндар за возило

450L

Комплетен сет со вклучено:

цилиндар + рамка + уреди под притисок

ЛНГ цилиндар за возило

500L

Комплетен сет со вклучено:

цилиндар + рамка + уреди под притисок 

Пакување и испорака

Сите цилиндри ќе бидат спакувани со пластична мрежа за заштита на боење. И цилиндрите можат да бидат испорачани со палета, или лабави во контејнер врз основа на количината.

Често поставувани прашања
 • 01
  Какви цилиндри можете да обезбедите?

  Можеме да обезбедиме цилиндар од 375L, 450L и 500L.

 • 02
  Кој сертификат можете да го дадете?

  Можеме да обезбедиме извештај за фабрички тестови кои вклучуваат сертификација за квалитет и др.

Контактирајте нѐ