< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Прашања и коментари

Ти си тука : Дома>Прашања и коментари

Класификација
тест ниво1
 • Q

  Кои документи ќе ги обезбедите пред пратката за резервоарот ТСО ISO?

  A

  Терминот услуга за кислород обично значи користење чист кислород (концентрации на кислород од 95% до 100%), но терминот понекогаш се користи пошироко за да се однесува на која било гасна мешавина што содржи повеќе кислород од воздухот. & Кво ...

  Прикажи ги повеќе
 • Q

  Кои се предностите на вашиот T75 ISO резервоар?

  A

  Терминот услуга за кислород обично значи користење чист кислород (концентрации на кислород од 95% до 100%), но терминот понекогаш се користи пошироко за да се однесува на која било гасна мешавина што содржи повеќе кислород од воздухот. & Кво ...

  Прикажи ги повеќе
 • Q

  Како да го изберете вистинскиот производ за резервоарот за ISO T75?

  A

  Терминот услуга за кислород обично значи користење чист кислород (концентрации на кислород од 95% до 100%), но терминот понекогаш се користи пошироко за да се однесува на која било гасна мешавина што содржи повеќе кислород од воздухот. & Кво ...

  Прикажи ги повеќе