< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

SCBA (Самостоен апарат за дишење) Композитни цилиндри

Ти си тука : Дома>Производи>SCBA (Самостоен апарат за дишење) Композитни цилиндри

Производи

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
SCBA (Самостоен апарат за дишење) Композитни цилиндри

Композитните цилиндри SinoCleansky се изработени од алуминиумски лагер комплетно завиткан со јаглеродни влакна, кои се идеално прилагодени за употреба како апарат за дишење (SCBA) на самиот пожарникар, пиштоли за бојадисување, домашна кислородна терапија, кислород од авиони и излез на надувување и други апликации за кои е потребна светлина тежина, складирање на висок притисок на гас.