< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Третман на вода

Ти си тука : Дома>апликации>Третман на вода

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +
Третман на вода

Водата е извор на живот, а SinoCleansky му помага на нашиот клиент да третира вода. Од цилиндар за хлор од 52L (65kgs) до 840L (1000kgs), до голем резервоар за филтер за морска вода, SinoCleansky прилагодува инженерски решенија во третман на вода.

  • Течен хлор цилиндер

    SinoCleansky обезбедува бренд опсег на цилиндар за гас со хлор со GB5100, EN и други меѓународни стандарди, тие широко се извезуваат во целиот свет, вклучително и на Средниот Исток, Југоисточна Азија, Африка, Јужна...

  • Филтер за морска вода

    Ние произведовме филтри за морска вода. Спецификацијата е 4.2м во дијаметар, 25м во должина, 80 т во тежина и 3мм гумена плоча за храна со 5320 дупки за филтрирање како облога. Тие се...