< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN
сите категории

Третман на вода

Ти си тука : Дома>апликации>Третман на вода

апликации

Контактирајте нѐ

Пекинг Синоклеански технологии Корп.

Адреса:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Пекинг, ПР Кина. Поштенски број 100102 XNUMX

Телефон:

+ 86-10-64709959

Е-пошта:

[заштитена по е-пошта] Погледнете повеќе +

Филтер за морска вода

  • Опис

ОПИС

Ние произведовме филтри за морска вода. Спецификацијата е 4.2м во дијаметар, 25м во должина, 80 т во тежина и 3мм гумена плоча за храна со 5320 дупки за филтрирање како облога. Тие се користат за проект за дезинсекција на морска вода. 

Контактирајте нѐ