+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet shtesë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet shtesë të gazrave

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Pajisjet shtesë të gazrave

Gaze shtesë, të tilla si Klori i Lëngshëm, Amoniaku i Lëngshëm, SF6, Gazrat Elektronikë, Gaz Specialiteti, Gaz Korroziv, Gaz Kalibrimi. Sinocleansky sigurojnë pajisje të gazit për llojet e gazrave që përdoren në fushë të ndryshme industriale.

 • Cilindri i lëngshëm i klorit

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të klorit me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, Amerikën e Jugut ...

 • Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

  SinoCleansky ofron një gamë të markës së cilindrit të gazit të amoniakut me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj ...

 • Cilindër heksafluorid squfuri

  SF6 është një gaz i serrës inorganik, pa ngjyrë, pa erë, jo i ndezshëm, jashtëzakonisht i fuqishëm, i cili është një izolues i shkëlqyer elektrik. Ajo ka një gjeometri oktaaterale, e përbërë nga gjashtë atome fluori të bashkangjitura ...

 • Cilindri i gazrave elektronikë

  SinoCleansky siguron përmbajtje ideale për një gamë të gjerë të gazrave të rrallë, gaz specialiteti dhe aplikacione të përzierjes me gaz të pastërtisë së lartë, përfshirë gazrat e përdorur në ...

 • Cilindër gazi specialiteti

  Cilindrat e gazit alumini SinoCleansky janë bërë me cilësi alumini 6061 dhe prodhohen në mënyrë rigoroze në përputhje me standardet kombëtare dhe ndërkombëtare të sigurisë, e cila siguron ...

 • Cilindër gazi korroziv

  Cilindrat e gazit të aluminit SinoCleansky janë bërë me cilësi alumini 6061 dhe prodhohen në mënyrë rigoroze në përputhje me sigurinë kombëtare dhe ndërkombëtare ....

 • Cilindri i gazit të kalibrimit

  Cilindrat e gazit të aluminit SinoCleansky janë bërë me cilësi alumini 6061 dhe prodhohen në mënyrë rigoroze në përputhje me sigurinë kombëtare dhe ndërkombëtare ....