< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet shtesë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet shtesë të gazrave

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër gazi korroziv

Materiali: aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

Trajtimet e brendshme: rezistenca ndaj korrozionit.

Pesha: 40% ulje peshe sesa cilindrat e çelikut.

Linja e gjerë:

Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 50L

Presioni i punës: 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky cilindrat e gazit të aluminit janë bërë nga alumini cilësor 6061 dhe prodhuar në mënyrë rigoroze në përputhje me standardet kombëtare dhe ndërkombëtare të sigurisë. Ne trajtojmë sipërfaqen e brendshme të bombolave ​​të gazit të aliazhit të aluminit me teknologji të huaja për patentë, dhe cilindrat me tipar rezistent ndaj korrozionit pas trajtimit të veçantë të murit të brendshëm, dhe përdoren gjerësisht për gazrat korrozive.

Specifikimet teknike

Cilindër gazi korroziv

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN1975 / ISO7866

159-10L-15MPa

159 mm

10 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

203-20L-15MPa

203 mm

20 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

232-30L-15MPa

232 mm

30 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

250-50L-15MPa

250 mm

50 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

204-20L-20MPa

204 mm

20 L

20 MPa

EN1975

250-50L-20MPa

250 mm

50 L

20 MPa

PIKA-3AL

250-46.4L-2219Psi

250 mm

46.4 L

2219Psi

Packaging & Shipping

Cilindrat mund të paketohen me kuti kartoni çdo cilindër, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike report raportin e provës së palëve të treta etj.

Raporti i BV Referenca:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Çfarë lloj gazi për ruajtje?

  Gaze korrozive

 • 02
  Cili është materiali i këtyre cilindrave?

  Alumini cilësor 6061

 • 03
  Çfarë lloj Certifikate ose Raporti mund të ofroni?

  Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, dhe sipas standardit të ndryshëm, ne ofrojmë TUV Test Report dhe Factory Test Report.

 • 04
  Çfarë standardi prodhimi mund të ofroni?

  Ne mund të sigurojmë GB, EN1975, ISO7866, DOT-3AL etj.

NA KONTAKTONI