< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet shtesë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet shtesë të gazrave

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

Prodhimi std: GB5100 / EN

Diametri i jashtëm: 100 mm - 800 mm etj

Kapaciteti i ujit: 40L - 840L

Presioni i punës: 2Mpa, 3Mpa

Opsionale: me ose pa dizajn fllanxhe

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleanskysiguron një gamë markë të cilindrit të gazit të amoniakut me GB5100, EN dhe standarde të tjera ndërkombëtare, ato eksportohen gjerësisht në të gjithë botën, duke përfshirë Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikën, Amerikën e Jugut, Azinë e Jugut, etj.

Specifikimet teknike

Cilindri i lëngshëm i Amoniakut

standard

Kapaciteti i ujit

diametër

Presionin e punës

Media

GB5100 / EN

40L

250 mm

3 Mpa

21 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

100L

350 mm

3 Mpa

53 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

130L

350 mm

3 Mpa

68.9 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

400L

600 mm

3 Mpa

212 kg Amoniak i lëngët

GB5100 / EN

800L

800 mm

3 Mpa

424 kg Amoniak i lëngët


Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të paketohen me kujdes për mbrojtje. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, dhe sipas standardit të ndryshëm, ne ofrojmë LRS, ose Raport Testimi BV dhe Raport Testimi Fabrikash.

Raporti i provës së fabrikës referuese:  

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Çfarë shërbimi të personalizuar do të ofroni?

  Si shërbim i personalizuar, me ose pa fllanxhë është opsional. Dhe dizajn të veçantë për të përmbushur kërkesën e klientit.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga kontejnerët, sasia e ngarkimit është 17 copë në 20GP dhe 38 copë në 40GP, të gjitha me cilindër 800L.

 • 03
  Çfarë lloj Certifikate të Palës së Tretë do të ofroni për cilindrin?

  Ne ofrojmë pjesën e tretë të Raportit të Testit të Lloydit (LRS), ose raportin e provës BV.

NA KONTAKTONI