< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Ti je ketu : home>Produkte>Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +
Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

  • Ndarja e ajrit të vogël dhe të mesëm

    Njësitë e ndarjes së ajrit (ASU) prodhojnë oksigjen me pastërti të lartë, azot, argon dhe gazra të rralla përmes një kombinimi të pastrimit të adsorbimit, distilimit kriogjenik dhe kompresimit të brendshëm të produkteve me presion të lartë.

  • Bimë azoti me pastërti të lartë

    Procesi i zgjerimit të orthoflow zotëron tipare të konsumit të ulët të energjisë për njësi, raportit të lartë të nxjerrjes dhe ekonomisë së dukshme të funksionimit për një kohë të gjatë. Ndërsa procesi i zgjerimit të kthimit mbrapa zotëron tipare të presionit të lartë të produkteve të azotit jashtë kullës pa asnjë ndikim në pastërtinë, dhe më pak investime një herë të pajisjeve të plota. 

  • Pajisjet e ndryshueshme të thithjes së presionit (PSA

    Përqendrimi në kërkesat e klientëve na mundëson që të zhvillojmë impiante me efikasitet optimal të energjisë që ulin ndjeshëm kostot - pavarësisht nëse kërkesat për prodhimin e oksigjenit janë të larta ose të ulëta në vëllim.