+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Ti je ketu : home>Produkte>Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Bimë azoti me pastërti të lartë

1. Impiantet e azotit me pastërti të lartë janë projektuar dhe ndërtuar me standardet më të larta të besueshmërisë dhe efikasitetit për të përmbushur kërkesat e ndryshme të klientit.

2. Verifikuar në cilësi nga një palë e tretë ndërkombëtare, e pajisur me zgjerues për prodhimin e ftohjes, dhe prodhimi ishte i bërë mirë, drejtimi i qëndrueshëm dhe i vlerësuar thellësisht nga klienti.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Procesi i zgjerimit të orthoflow zotëron tipare të konsumit të ulët të energjisë për njësi, raportit të lartë të nxjerrjes dhe ekonomisë së dukshme të funksionimit për një kohë të gjatë. Ndërsa procesi i zgjerimit të kthimit mbrapa zotëron tipare të presionit të lartë të produkteve të azotit jashtë kullës pa asnjë ndikim në pastërtinë, dhe më pak investime një herë të pajisjeve të plota. 

4500Nm3 për orë Azot i Pastër ASP_


Specifikimet teknike

imazh

Shënim: Kapaciteti i impiantit të azotit me pastërti të lartë mund të ridizenjohet sipas kërkesës së hollësishme të klientit.

imazh

imazh

Packaging & Shipping

Gjithmonë sipas dizajnit përfundimisht për paketim në kontejnerë dhe transportim nga deti.

imazh

Raport & Certifikime

referim E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.


FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për bimën e azotit të pastër SinoCleansky?

  Eliminoi karakteristikën e konsumit të lartë të energjisë në modelet konvencionale;

 • 02
  A është përshtatur për uzinën e azotit të pastër dhe azotit ultra të pastër?

  Po, i personalizuar, prodhon produkte të personalizuara për përdoruesit dhe produkte të reja në treg.

 • 03
  Po në lidhje me aplikimin për ndarjen e ajrit?

  Ndarja e ajrit të vogël dhe të mesëm për oksigjen, azot dhe argon.

 • 04
  Po në lidhje me procesin e pajisjes së adsorbimit të presionit të ndryshueshëm?

  Impiantet e PSA bazohen në një proces të adsorbimit të presionit të vakumit të besueshëm, fleksibël dhe pa probleme (VPSA).

 • 05
  Cilat janë avantazhet për uzinën e azotit me pastërti të lartë?

  Ndërsa procesi i zgjerimit të rrjedhës së kthimit zotëron tipare të presionit të lartë të produkteve të azotit jashtë kullës pa asnjë ndikim në pastërtinë, dhe më pak investime një herë të pajisjeve të plota.

NA KONTAKTONI