+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Ti je ketu : home>Produkte>Njësia e Ndarjes së Ajrit ASU

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Pajisjet e ndryshueshme të thithjes së presionit (PSA

1. Efikasiteti i energjisë

2. Operacion i lehtë i ngarkesës së pjesshme

3. Disponueshmëri e lartë

4. Operacion plotësisht i automatizuar

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Përqendrimi në kërkesat e klientëve na mundëson që të zhvillojmë impiante me efikasitet optimal të energjisë që ulin ndjeshëm kostot - pavarësisht nëse kërkesat për prodhimin e oksigjenit janë të larta ose të ulëta në vëllim.

1. Impiantet tona PSA bazohen në një proces të adsorbimit të presionit të vakumit të besueshëm, fleksibël dhe pa probleme (VPSA).

2. Ato janë përshtatja perfekte për aplikime në rrymë që kërkojnë oksigjen të gaztë me kosto të ulët me nivele pastërtie deri në 95 përqind për vëllim.

3. Bimët janë lehtësisht të arritshme dhe mirëmbahen lehtë. Ata janë të shpejtë për t'u vendosur dhe porositur në vend dhe gjithashtu mund të zhvendosen lehtësisht.

imazh

Specifikimet teknike

Produktet bimore të azotit PSA janë treguesit kryesorë teknikë

imazh

imazh

imazh

Packaging & Shipping

Gjithmonë sipas dizajnit përfundimisht për paketim në kontejnerë dhe transportim nga deti.

imazh

Raport & Certifikime

referim E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.


FAQ
 • 01
  Cilat janë avantazhet për SinoCleansky PSA?

  Impiantet SinoCleansky PSA transportohen në seksione modulare për instalim të lehtë dhe me kosto të ulët. Pajisjet janë instaluar si module të zgjeruara, të cilat më pas lidhen gjatë instalimit në vend me numrin minimal të ndërfaqeve në bazat e para-fabrikuara .;

 • 02
  A është përshtatur për impiantin e PSA-së?

  Po, i personalizuar, prodhon produkte të personalizuara për përdoruesit dhe produkte të reja në treg.

 • 03
  Po në lidhje me aplikimin për PSA?

  Oksigjeni, azoti, i vogël dhe i mesëm, përfshirë mjekësinë, industrinë etj.

 • 04
  Po në lidhje me procesin e pajisjes së adsorbimit të presionit të ndryshueshëm?

  Impiantet e PSA bazohen në një proces të adsorbimit të presionit të vakumit të besueshëm, fleksibël dhe pa probleme (VPSA).

 • 05
  Cilat janë avantazhet për uzinën e azotit me pastërti të lartë?

  Ndërsa procesi i zgjerimit të rrjedhës së kthimit zotëron tipare të presionit të lartë të produkteve të azotit jashtë kullës pa asnjë ndikim në pastërtinë, dhe më pak investime një herë të pajisjeve të plota.

NA KONTAKTONI