+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet me shumicë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet me shumicë të gazrave

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Pajisjet me shumicë të gazrave

As for the industrial gas storage and transportation, Sinocleansky could support the client’s with full specification solution, including:High pressure gas storage and transportation: the jumbo tube skid. Liquid gas storage and transportation: the cryogenic lorry tanker, ISO tank, compact cryogenic tank. With rich experience, Sinocleansky has supply the client’s for the industrial gases technical solution, such as Nitrogen Purging, etc.