< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet me shumicë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet me shumicë të gazrave

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tank ISOogjenik

Teknologjia: izolim me shumë shtresa me vakum të lartë.

Zbatimi: Ruajtja dhe transporti i LOX, LN2, LAr, LCO2, LN2O, LNG.

Standardi: GB150, EN13530, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare.

Regjistrohu Certifikata CSC e LIoyd, Certifikata BV dhe Certifikata CCS.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Kontejnerët intermodalë prodhohen sipas GB150, EN13530, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare, me Certifikatën CSI të LIoyd's Register, Certifikatën BV dhe Certifikatën CCS dhe ofrojnë një ndërtim të fortë, të qëndrueshëm me një sistem izolimi shumë efikas për kohën maksimale të mbajtjes.

Mallrat përdoren gjerësisht për të transportuar lëngje kriogjene - azot, oksigjen, argon dhe dioksid karboni, LNG & LN2O - në të gjithë botën me anije, hekurudhë ose rrugë. Kontejnerët tanë ISO janë në dispozicion në një gamë të gjerë presionesh pune nga 0.8-2.4MPa.

Specifikimet teknike

Rezervuari kriogjenik ISO

standard

Numri i tipit

Mjedisi mbushës

Presionin e punës

Kapaciteti i ujit

material

Anije e brendshme / e jashtme

GB

GXSCS-A22B (T75-20FT-22BAR)

LCO2

2.2MPa

21.6M3

WH590E / Q345R

ASME

TCSCS-D22C (T75-20FT-8BAR)

LOX / LN2 / LAr

0.8MPa

21.7M3

SA240 / Q345R

EN13530

TCSCS-D22D (T75-20FT-18BAR)

LOX / LN2 / LAr

1.8MPa

21.7M3

1.4315 / Q345R

ASME

TCSCS-A20A (T75-20FT-22BAR)

LOX / LN2 / LAr ​​/ LCO2

2.2MPa

19.5M3

SA240M / Q345R

EN13530

TSCSC-D22B- (T75-20FT-18BAR)

LOX / LN2 / LAr ​​/ LNG

1.8MPa

21.7M3

1.4315 / Q345R

EN13530

TCSCS-D22E- (T75-20FT-18BAR)

LOX / LN2 / LAr ​​/ LN2O

1.8MPa

21.7M3

1.4315 / Q345R

EN13530

TCSCS-A21A- (T75-20FT-22BAR)

LOX / LN2 / LAr ​​/ LNG / LCO2

2.2MPa

21.4M3

1.4315 / Q345R

ASME

TCSCS-U46F- (T75-40FT-8BAR)

LNG

(me valvul mbyllje emergjence)

0.8MPa

45.7M3

SA240M / Q345R

Packaging & Shipping

Enë është me numër kontejner dhe dërgohet direkt.

Raport & Certifikime

Kontejnerët janë me Certifikatën e Inspektimit të Produktit, Vizatimin e Asamblesë së Përgjithshme, Skemën e Grafikut të Rrjedhës së enëve, Manualin e Përdorimit, Certifikatën e llogaritjes së Forcës etj., Certifikata CSC e Regjistrit të palës së tretë LIoyd's ose Certifikata CCS

Certifikata e referencës LRS CSC:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Si te zgjidhni produktin e duhur?

  Pls tregojnë parametrat e kontejnerit që ju nevojiten, përfshirë standardin e prodhimit, presionin e punës, mjedisin mbushës (vetëm një lloj mediumi ose mjedisi të ndryshëm), pls gjithashtu tregojnë sasinë që ju nevojitet. Zakonisht ne mund të sigurojmë 8-18bar presion pune për lëngun e zakonshëm gaz industrial, dhe 22bar për LCO2. Madhësia përfshirë 20ft dhe 40ft.

 • 02
  Çfarë lloj mediumi mund të ruhet?

  LOX, LIN, LAr, LNG, LCO2, LN2O

 • 03
  Çfarë standardi dhe Certifikate prodhimi mund të ofroni?

  Standardi i prodhimit përfshirë EN, ASME, GB dhe ne gjithashtu sigurojmë Certifikatën CSC të Regjistrimit të LIoyd dhe Certifikatën CCS.

 • 04
  Cilat janë aksesorët e produkteve tuaja?

  Ne mund të sigurojmë valvola të Kinës dhe valvola ndërkombëtare. Dhe ne do të sigurojmë listën e valvulave pasi të konfirmohet. Për më tepër, pompë është opsionale. Ne mund të sigurojmë pompë Smith, pompë France Cryostar ose pa pompë, çmimi është i ndryshëm.

NA KONTAKTONI