< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet me shumicë të gazrave

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet me shumicë të gazrave

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Rezervuari i mikrobbulkut

Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz

Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum

Pritni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit

Aplikimi për të ruajtur LOX 、 LN2 、 LAr 、 LCO2 LNG etj.

Standardi ASME me raport të hollësishëm të provës

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Seria Microbulk Tank --- MT është një platformë inovative për ruajtjen e gazit, e krijuar posaçërisht për zëvendësuesit e përdoruesve të cilindrave industrialë në prerjen, saldimin, laboratorin kriogjenik, spitalin etj MTseries është më e besueshme, efikase dhe me kosto efektive. MT ynë me rezervuar kamioni është shumë domethënës.

Sistemi i ruajtjes së serive SinoCleansky Microbulk Tank --- MT lejon shpërndarësit dhe përdoruesit e paketuar të gazit të gëzojnë përfitimet e shpërndarjes së gazit në vend. Shmangia e humbjes së kohës, humbjes së lëngut, kostove të punës kur zëvendësoni cilindrat. Duke përdorur MT seri, pa zëvendësim cilindri, pa humbje të lëngshme, pa dëmtime nga operacionet.

01

Specifikimet teknike

Rezervuari i mikrobbulkut

standard

Tipi

Medium

ASME / GB

1M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-16BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

1M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-25BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

1M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

2M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

3M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

ASME / GB

5M3-35BAR

LOX / LIN / LAr ​​/ LCO2 / GJN

System Sistemi i centralizuar i furnizimit me gaz --- i integruar me rezervuar të magazinimit të madhësisë së vogël, PBC, avullues dhe tubacione;

Insulation Izolim i lartë me shumë shtresa me vakum të lartë dhe strukturë e dizajnuar mirë --- ZERO edhe humbje e lëngshme BARELY ZERO;

③ Vendosja e një depoje të rigjenerimit në shtresën e ndërlidhur dhe mbajtja e forcës së vakumit për një kohë të gjatë;

Requirements Kërkesa të ulëta për gjendjen e vendit të punës;

Lug Mbështetëse për ngritjen e bagazhit të ngritjes dhe pirunit - - Lehtë për të ndryshuar vendin e punës (Shmangni lëvizjen kur jeni me lëng);

Distance Distanca e shkurtër e transmetimit dhe presioni i qëndrueshëm i furnizimit me gaz, të cilat mund të vendosen direkt pranë pajisjeve, klientët mund të përdorin në varësi të situatës aktuale të rregullimit të presionit të gazit;

Pip Gazsjellësi i kyçjes me nyjën ndërkombëtare, i cili është i përshtatshëm për tu montuar dhe çmontuar, dhe që mund të furnizojë drejtpërdrejt gazin pas lidhjes;

⑧ Miratimi i matësit të nivelit të lëngut të kapacitetit, i cili është më i saktë për të shfaqur të dhënat;

Cut Prisni automatikisht procedurën e karburantit të rezervuarit të kamionit;

⑩ Aplikimi për të ruajtur LOX,LN2,LAr,LCO2,LNG dhe etj.

Packaging & Shipping

Rezervuari Microbulk do të mbështillet me film të fortë plastik dhe do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë. Ose me enë të hapur sipër.

03

FAQ
 • 01
  Po marka për valvola dhe matës?

  Ne sigurojmë valvulat e markës së famshme kineze dhe valvulat e krundeve ndërkombëtare bazuar në kërkesën e klientit, të tilla si Herose, Rego, WIKA, etj.

 • 02
  A është i disponueshëm gazifikuesi i jashtëm?

  Po, gazifikuesi i jashtëm është i disponueshëm sipas kërkesës së klientit.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë 12 muaj.

NA KONTAKTONI