< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Certifikatat

Ti je ketu : home>Rreth nesh>Certifikatat

Rreth nesh

CERTIFIKIMET


SinoCleansky, si një kompani e çertifikuar ISO9001 TUV, ka bashkëpunim afatgjatë me autoritetet kryesore të inspektimit të palëve të treta, përfshirë. TUV, SGS, BV, LRS, etj, në mënyrë që të sigurojmë klientët tanë me cilësi të zërit dhe shërbimin më të mirë. Pajisjet e gazit SinoCleansky janë me certifikatë TPED & ADR, raportin e provës BV, certifikatën e Lloyd për përdorim detar etj.

ISO9001

RAPORTI I TESTIT BV

CERTIFIKATA E LRS

RAPORTI I TESTIT SGS

RAPORTI I TESTIT TUV

STANDARDI ASME

CERTIFIKATAT & RAPORTET