+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Ruajtja e CNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Ruajtja e CNG

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Transporti dhe Ruajtja e CNG

Rrëshqitje / rimorkio me gypa me presion të lartë është një pako speciale tubi që përdoret për ruajtjen dhe transportimin e CNG. Dizajni, prodhimi, inspektimi dhe pranimi i tij duhet të përputhet plotësisht me standardet e mëposhtme: ISO11120, DOT dhe ASME, me raportin e inspektimit (certifikatën) lëshuar nga BV, LRS, TUV ose palë e tretë ekuivalente ndërkombëtare. Rrëshqitja / rimorkio e xhaketave ka meritat e kapacitetit të madh të ruajtjes, efikasitetit të lartë të transportit dhe përcjelljes së lehtë.

 • Cilindër CNG Jumbo

  Cilindri xhumbo me presion të lartë përdoret gjerësisht në ruajtjen e gazit industrial, stacionin CNG, transportin, fabrikën e gjenerimit të energjisë, fabrikën industriale, etj. Kjo do të zvogëlojë humbjen e presionit dhe rrjedhjen për shkak të transportit në distancë të gjatë, më shumë kursim të energjisë, më ekonomike….

 • Kaskada e Cilindrave CNG Jumbo

  Kaskada e cilindrave të xhinsit CNG SinoCleansky CNC prodhohet sipas ISO11120, DOT, ose ASME, me raport inspektimi (çertifikatë) të lëshuar nga BV, LRS, TUV ose palë e tretë ekuivalente ndërkombëtare ...

 • Container Skid tubash CNG Jumbo

  Produktet përdoren gjerësisht për ruajtje të palëvizshme tokësore dhe transportin intermodal ....

 • Rimorkio CNG Jumbo Tube

  Produktet me përparësi për transportin intermodal për CNG. Ajo ka meritat e kapacitetit të madh të ruajtjes, efikasitetit të lartë të transportit dhe përcjelljes së lehtë ....

 • Kaskada e Cilindrave CNG

  Kaskada e cilindrave CNG përdoret gjerësisht për transportimin e CNG. I detyrohet një platformë e përshtatshme shkarkimi dhe përdorimi i saj më lehtë…