< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Magazinimi CNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Magazinimi CNG

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kaskada e Cilindrave CNG

Cilindri CNG i tipit 1 ose tipi 2.

Presion pune 20mpa.

Kaskada për transportin e CNG.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kaskada e cilindrit CNG përdoret gjerësisht për transportin e CNG. I detyrohet një platformë e përshtatshme shkarkimi dhe duke e përdorur atë më lehtë.

Specifikimet teknike

Cilindri çeliku CNG i tipit I

OD: 232 mm, 273 mm, 279 mm, 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj

WC: 20L --- 225L

WP: 20MPA

 

Cilindri i përbërë CNG i tipit II 

Standardi i prodhimit: ISO11439, ECE R110

OD: 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj

WC: 50L-200L

WP: 20MPA


FAQ
 • 01
  Çfarë lloj produkti që ofroni?

  Ne mund të furnizojmë cilindrat CNG dhe mund të furnizojmë edhe kaskadën e cilindrave të mbledhur CNG.

 • 02
  Po në lidhje me llojin tuaj tipik?

  Ne furnizojmë llojin tipik të cilindrit CNG nga 60L në 225L dhe bëjmë kaskadën CNG bazuar në kërkesën tuaj të detajuar.

NA KONTAKTONI