< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Transporti dhe Magazinimi CNG

Ti je ketu : home>energji>Transporti dhe Magazinimi CNG

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kaskada e Cilindrave CNG Jumbo

Teknologji e rrotullimit të ngushtë e aplikuar, strukturë e përsosur dhe e besueshme për funksionimin e sigurisë.

Struktura me përmasa të mëdha, më pak valvola, tuba dhe nyje, dhe më pak rrezik për rrjedhje të gazit.

Pastërtia në dizajn dhe strukturë dhe mirëmbajtja në vend.

Shkarkimi i lehtë i lëngut të mbetjeve.

E pajisur me tuba dhe pajisje shtesë, të lehta për funksionim dhe mirëmbajtje.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Kaskada e cilindrave jumbo të SinoCleansky CNG prodhohet sipas ISO11120, DOT ose ASME, me raport inspektimi (certifikatë) të lëshuar nga BV, LRS, TUV ose palë e tretë ekuivalente ndërkombëtare.

Produktet përdoren gjerësisht për ruajtjen e palëvizshme të palëvizshme të CNG për stacionin CNG, dhe mund të projektohen bazuar në kërkesën e hollësishme të klientëve. Kaskada mund të jetë dy cilindra, tre cilindra, katër cilindra dhe pesë cilindra. Nëse mbi gjashtë cilindra, përgjithësisht, mund të projektohet si rreshqitje tubi me kornizë me madhësi ene.

Specifikimet teknike

Lloji tipik për kaskadën me Certifikatën ASME

Tipi

Presioni i punës (MPa)

Kapaciteti i gazit (NM)3)

Pesha e mbushjes (kg)

Pesha e cilindrit (kg)

Pesha maksimale (kg)

dimension

(Mm)

GPR06-7800-CNG-25

24.8

2437

1754

18720

22940

7050 * 1400 * 2185

Produkte të personalizuara

Tipi

Presioni i punës (MPa)

Kapaciteti i ujit (M3)

Pesha neto (kg)

Mbushja e mesme

Materiali i cilindrit

Numri i cilindrit

SCS0425CS-20F-559

Trashësia e murit të cilindrit 17.4 mm

25

4200L

6396

CNG

4130X

4

SCS0425CS-40F-559

Trashësia e murit të cilindrit 17.4 mm

25

8840L

12079

CNG

4130X

4

SCS0225CS-40F-559

Trashësia e murit të cilindrit 14.8 mm

25

4900

5500

CNG

4130X

4

SCS0425CS-40F-559

Trashësia e murit të cilindrit 14.8 mm

25

9800L

11000

CNG

4130X

4

Packaging & Shipping

Kaskada e cilindrit jumbo CNG mund të transportohet nga kontejnerë standardë, kontejnerë të sipërm të hapur ose ngarkesë me shumicë bazuar në madhësi. Kaskada e cilindrit CNG do të dorëzohet me mbrojtje të veçantë nëse është në enë.

Raport & Certifikime

Kaskada e cilindrit është me raportin e provës së palës së tretë dhe raportin e detajuar të fabrikës. Raporti i provës së palës së tretë përfshin provën për secilin cilindër dhe provën e ngushtësisë së ajrit. Raporti i fabrikës do të përfshijë Certifikatën e Cilësisë, Manualin e Udhëzimit, Testin Hidraulik, etj.

Raporti i referencës BV:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Si të zgjidhni llojin e duhur?

  Ne kemi një listë ekzistuese produktesh që ju të kontrolloni dhe zgjidhni; Ose mund të na tregoni mediumin tuaj të kërkuar të mbushjes / presionin e punës / kapacitetin e ujit, atëherë ne do të rekomandojmë modelin e përshtatshëm për ju;

 • 02
  Po në lidhje me valvulat dhe aksesorët e tjerë të përfshirë?

  Për valvul, ne mund të sigurojmë markë kineze ose markë ndërkombëtare (të tilla si Parker, DK etj.). Për pajisje të tjera, ne mund të sigurojmë një listë për ju që të kontrolloni kur blini nga ne.

 • 03
  Cila është garancia?

  Brenda 12 muajve nga data e dërgesës, nën premisën e instalimit dhe përdorimit të duhur, ne ofrojmë shërbimin falas të riparimit për dështimet e produktit. Nëse sasia e porosisë tuaj është e madhe, ne madje mund të dërgojmë inxhinier në ambientet tuaja.

NA KONTAKTONI