+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër CNG / LNG për Automjete

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër CNG / LNG për Automjete

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri çeliku CNG i tipit I

Standardi i prodhimit: ISO11439, NZS5454, ECE R110.

OD: 232 mm, 273 mm, 279 mm, 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj.

WC: 20L --- 225L.

WP: 20MPA.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

Gazi natyror i kompresuar (CNG) është një karburant i cili mund të përdoret në vend të benzinës, karburantit dizel dhe propanit / LPG në automjete. Djegia e CNG prodhon më pak gazra të padëshirueshëm sesa lëndët djegëse të përmendura më lart. Autoritetet botërore po promovojnë përdorimin e saj sepse ndihmon në uljen e ndotjes në rrugët e mbipopulluara të qytetit.

SinoCleansky siguron një cilindër të gjerë çeliku CNG nga 20L në 225L me ISO11439, ECE R110, NZS5454 etj.

Kompania jonë ka pajisje të përparuara prodhuese, ekzaminim inspektues dhe metodë testimi, burime të forta teknike dhe një sistem të kualifikuar menaxhimi. E gjithë prodhimi dhe testimi kryhen nën mbikëqyrjen e një pale të tretë, me cilësi të lartë dhe çmime të arsyeshme.

Specifikimet teknike

Cilindri çeliku CNG i tipit I

standard

Tipi

ISO11439 / ECER110

OD232-20L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD232-22L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD232-28L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD325-55L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD325-60L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD356-60L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD356-75L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD406-100L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD356-145L-20MPA

ISO11439 / ECER110

OD356-150L-20MPA

NZS5454

NZ232-22L-20MPA

NZS5454

NZ273-50L-20MPA

NZS5454

NZ325-55L-20MPA

NZS5454

NZ325-60L-20MPA

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë bazuar në sasi.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, duke përfshirë Certifikatën e palës së tretë si BV, SGS etj, dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin: Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë për këtë lloj cilindri?

  Cilindri prodhohet nga tub çeliku. Materiali si 30CrMo, 34CrMo4, etj.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 276 copë për 325-60L, 165 copë për 356-75L.

 • 03
  Çfarë certifikate mund të siguroni?

  Ne mund të sigurojmë Certifikatën e palës së tretë të lëshuar nga BV, SGS dhe etj., Dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

 • 04
  Cilat janë aksesorët e produkteve tuaja?

  Ne mund të sigurojmë valvola të Kinës dhe valvola ndërkombëtare. Dhe ne do të sigurojmë listën e valvulave pasi të konfirmohet. Për më tepër, pompë është opsionale. Ne mund të sigurojmë pompë Smith, pompë France Cryostar ose pa pompë, çmimi është i ndryshëm.

NA KONTAKTONI