+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër CNG / LNG për Automjete

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër CNG / LNG për Automjete

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindri i përbërë CNG i tipit II

Standardi i prodhimit: ISO11439, ECE R110.

OD: 325 mm, 356 mm, 406 mm, etj.

WC: 50L-200L.

WP: 20MPA.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguron një cilindër të gjerë CNG II i cili është fibra qelqi e mbështjellur plotësisht me rresht çeliku, nga 50L në 200L me ISO11439, ECE R110 dhe etj.

Kompania jonë ka pajisje të përparuara prodhuese, ekzaminim inspektues dhe metodë testimi, burime të forta teknike dhe një sistem të kualifikuar menaxhimi. E gjithë prodhimi dhe testimi kryhen nën mbikëqyrjen e një pale të tretë. Ne do të dëshironim të bënim çmos për t'ju ofruar çmimin më konkurrues, kohën e shpejtë të dorëzimit, kushtet e arsyeshme të pagesës dhe shërbimin e mrekullueshëm pas shitjes.

Specifikimet teknike

Cilindri i përbërë CNG i tipit II

standard

Tipi

ISO11439 / ECER110

CRP325-55L-20MPA

ISO11439 / ECER110

CRP325-60L-20MPA

ISO11439 / ECER110

CRP356-65L-20MPA

ISO11439 / ECER110

CRP356-75L-20MPA

ISO11439 / ECER110

CRP406-100L-20MPA

ISO11439 / ECER110

CRP356-145L-20MPA

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë bazuar në sasi.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, duke përfshirë Certifikatën e palës së tretë si BV, SGS etj, dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin: Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cili është ndryshimi midis CNG I dhe CNG II?

  CNG I është cilindër gazi çeliku dhe CNG II është mbështjellës çeliku i mbështjellë me fibra qelqi, është më i lehtë se CNG I.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 276 copë për 325-60L, 165 copë për 356-75L.

 • 03
  Çfarë certifikate mund të siguroni?

  Ne mund të sigurojmë Certifikatën e palës së tretë të lëshuar nga BV, SGS dhe etj., Dhe raportin e provës së fabrikës që përfshin Certifikimin e Cilësisë, Testin Hidrostatik etj.

 • 04
  Cilat janë aksesorët e produkteve tuaja?

  Ne mund të sigurojmë valvola të Kinës dhe valvola ndërkombëtare. Dhe ne do të sigurojmë listën e valvulave pasi të konfirmohet. Për më tepër, pompë është opsionale. Ne mund të sigurojmë pompë Smith, pompë France Cryostar ose pa pompë, çmimi është i ndryshëm.

NA KONTAKTONI