+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e gazrave të zakonshëm

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet e gazrave të zakonshëm

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Pajisjet e gazrave të zakonshëm

Sinocleansly provides the solution for common gases equipment. From the small cylinders to the storage tank, from the high pressure gas equipment to the cryogenic equipment. Sinocleansky will be the gas equipment expert that you can rely on. We supply the gas equipment for: Oxygen, Nitrogen, Argon, CO2, Helium, N2O, Hydrogen, Acetylene, etc.