< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e gazrave të zakonshëm

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet e gazrave të zakonshëm

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër gazi pa alumini HP

Materiali: aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

Trajtimet e brendshme: rezistenca ndaj korrozionit.

Pesha: 40% ulje peshe sesa cilindrat e çelikut.

Linja e gjerë:

Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 50L

Presioni i punës: 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguroni një gamë të gjerë të cilindrit të gazit alumini me presion të lartë që prodhohet kryesisht nën standardin ISO7866, EN1975, DOT-3AL dhe GB11640. Kapaciteti i ujit është nga 2L në 50L, presioni i punës kryesisht përfshin 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa dhe 20MPa, zonat e aplikimit mbulojnë industriale, mjekësore, pije, etj.

Cilindrat e aluminit Sinocleansky janë alternativa e lehtë, rezistente ndaj korrozionit ndaj cilindrave konvencionale të çelikut, duke kombinuar kursime dramatike në peshë me shpërndarjen e cilindrave të gazit të zgjatur dhe forcë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Specifikimet teknike

Standard i prodhuar: GB11640, ISO7866, EN1975 dhe DOT-3AL etj.

Diametri i jashtëm: 89 mm - 250 mm

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 50L

Presioni i punës: 12.4MPa, 13.9MPa, 15MPa, 15.4MPa, 20MPa, etj.

Produktet kryesore për oksigjenin mjekësor:

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN1975

EN111mm-2.0L-20MPa

111 mm

2 L

20 MPa

EN1975

EN203mm-12.0L-15MPA

203 mm

12 L

15 MPa

EN1975

EN250-50.0L-20MPA

250 mm

50 L

20 MPa

PIKA-3AL

M009

111 mm

1.7 L

2015Psi

PIKA-3AL

MD15

111 mm

2.8 L

2015Psi

PIKA-3AL

ME24

111 mm

4.6 L

2015Psi

PIKA-3AL

M060

184 mm

10.7 L

2219Psi

PIKA-3AL

M122

203 mm

21.4 L

2219Psi

Produktet kryesore për dioksid karboni të pijeve (CO2)

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

PIKA-3AL

LWH203-13.4L-12.4MPa (C020 / B20)

203 mm

13.4 L

12.4 MPa

EN1975

LWH204-13.4L-20MPa

204 mm

13.4 L

20 MPa

Produktet kryesore për gazin industrial:

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

EN1975 / ISO7866

159-10L-15MPa

159 mm

10 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

203-20L-15MPa

203 mm

20 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

232-30L-15MPa

232 mm

30 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

250-50L-15MPa

250 mm

50 L

15 MPa

EN1975 / ISO7866

204-20L-20MPa

204 mm

20 L

20 MPa

EN1975

250-50L-20MPa

250 mm

50 L

20 MPa

PIKA-3AL

250-46.4L-2219Psi

250 mm

46.4 L

2219Psi

Packaging & Shipping

Cilindrat mund të paketohen me kuti kartoni çdo cilindër, me paletë ose pa paletë në enë, 20ft ose 40ft.

Raport & Certifikime

Cilindrat janë me raport të detajuar të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës, raportin e provës hidraulike report raportin e provës së palëve të treta etj.

Raporti i BV Referenca:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Cila është lënda e parë e cilindrit të aluminit?

  Cilindri i gazit me gaz alumini HP është prodhuar nga aliazh alumini me forcë të lartë 6061.

 • 02
  2.Sa ka të bëjë me fushën e njohur duke përdorur këtë lloj cilindri?

  Cilindri i gazit pa alumin HP HP zakonisht përdoret në zona si industriale, mjekësore, pije, etj.

 • 03
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin.

NA KONTAKTONI