< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Pajisjet e gazrave të zakonshëm

Ti je ketu : home>Gazi industrial>Pajisjet e gazrave të zakonshëm

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Cilindër gazi pa çelik HP

Zhurma e madhe e kapacitetit të ujit.

Vulë e pastër, performancë e mirë.

Shumë lloje të valvulave dhe kapakëve.

Zbatohet për oksigjen, azot, argon, CO2 etj.

Standardi ISO9809, TPED, DOT, etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron të gjitha llojet e cilindrit të gazit të çelikut. Prodhimet tona janë prodhuar sipas GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED), DOT-3AA dhe standardeve të tjera ndërkombëtare. Ne ofrojmë raportet e provave të palëve të treta për cilindrat tanë, të tilla si TUV, Lloyd's Register, DNV, etj.

Cilindrat SinoCleansky përdoren gjerësisht për Oksigjen (O2), Azot (N2), Argon (Ar), Dioksid karboni (CO2), Helium (Ai), Oksid azotik (N2O), Hidrogjen (H2) etj., I cili mbulon industriale, sektorët e zjarrfikjes, energjisë, mjekësisë, ndërtimit të qytetit dhe sektorëve të tjerë.

Specifikimet teknike

Prodhimi std: GB5099, ISO9809, EN ISO9809 (TPED), DOT-3AA

Kapaciteti i ujit: 0.5L - 200L

Presioni i punës: 15Mpa, 20Mpa, 23Mpa, 30Mpa

Diametri i jashtëm: 108 mm - 406 mm etj

Cilindër gazi industrial & Cilindër mjekësor

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099 / ISO9809

WMA140-15-10L

140 mm

10 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA219-15-40L

219 mm

40 L

15 MPa

GB5099 / ISO9809

WMA232-15-47L

232 mm

47 L

15 MPa

EN ISO9809

OD232-20-50L

232 mm

50 L

20 MPa

EN ISO9809

OD229-30-50L

229 mm

50 L

30 MPa

DOT-3AA

20CF (MC10)

133 mm

3.6 L

2015 psi

DOT-3AA

40CF (B40)

178 mm

7.8 L

2015 psi

DOT-3AA

225CF

229 mm

43.3 L

2015 psi 

Cilindër popullor me shpime billet

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

ISO9809

OD229-20-40L

229 mm

40 L

20 MPa

ISO9809

OD229-20-50L

229 mm

50 L

20 MPa

EN ISO9809

OD232-23-47L

232 mm

47 L

23 MPa

ISO9809

OD229-30-50L

229 mm

50 L

30 MPa

EN ISO9809

OD267-20-80L

267mm

80L

20 MPa

ISO9809

OD267-30-80L

267mm

80L

30 MPa

Cilindër gazi zjarrfikës (CO2)

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB5099

WZA267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

EN ISO9809

OD267-15-68L / 67.5L

267 mm

67.5 L / 68 L

15 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-68L

267 mm

68 L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-68L

267 mm

68L

30 Mpa

EN ISO9809

OD267-20-80L

267 mm

80L

20 Mpa

EN ISO9809

OD267-30-80L

267 mm

80L

30 MpaPackaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me rrjetë plastike për mbrojtjen e lyerjes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.  

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidrostatike.

Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga ISO9809 std, të cilat përfshijnë: Testin e përbërjes kimike; Testet fizike si Testi i Forcës në Tension; Testi i forcës së rendimentit, testi i vlerës së ndikimit; Test Burst, etj

Raporti i BV Referenca:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me lëndën e parë të cilindrit të gazit çeliku HP Seamless?

  Lënda e parë kryesisht përfshin 37Mn / 34CrMo4 / 30CrMo & Çelik Billet / Tub çeliku.

 • 02
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Në përgjithësi, cilindrat do të transportohen nga enë 20ft, nëse pa paletë, sasia e ngarkimit është 1400 copë për 10L, 480 copë për 40L, 410 copë për 47L dhe 245 copë për 68L.

 • 03
  Po në lidhje me fushën e popullarizuar që përdor këtë lloj cilindri?

  Cilindrat tanë u shërbejnë klientëve në të gjithë botën, duke përfshirë fabrikat e gazit, shpërndarësit e gazit dhe kështu me radhë, të përdorura gjerësisht për industri, zjarrfikës, mjekësor, etj.

NA KONTAKTONI