+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Shkrime

Të gjitha kategoritë

Rezervuari kompakt i kriogjenit

Ti je ketu : home>Produkte>Rezervuari kompakt i kriogjenit

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Rezervuari kompakt i kriogjenit

Tank Cryogenic Compact SinoCleansky Compact --- seri SCCT është një platformë inovative për ruajtjen e gazit, e krijuar posaçërisht për zëvendësuesit e përdoruesve të cilindrave industrialë në prerje, saldim, laborator kigogjenik, spitalor, etj. Seri SCCT është më e besueshme, efikase dhe me kosto efektive. SCCT ynë me tank kamionësh është shumë domethënës. Tank Cryogenic Compact SinoCleansky Compact --- Sistemi i ruajtjes së serive SCCT lejon shpërndarësit e paketuar të gazit dhe përdoruesit të shijojnë përfitimet e shpërndarjes së gazit në vend. Shmangia e mbeturinave në kohë, humbja e lëngshme, kostot e punës kur zëvendësoni cilindrat. Përdorimi i serive SCCT, pa cilindra që zëvendëson, nuk ka humbje të lëngshme, dhe as dëme nga operacionet.