< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Rreth nesh

Ti je ketu : home>Rreth nesh>Profili i kompanisë

Rreth nesh

RRETH SINOCLEANSKY

Beijing SinoCleansky Technologies Corp është një kompani profesionale e pajisjeve të gazit me ekspertizë në gazin industrial, energjinë, mjekësinë, saldimin, zjarrfikjen dhe aplikime të tjera, duke ofruar një zgjidhje me një ndalesë me spektër të gjerë të bombolave ​​të gazit, enë tub jumbo, pajisje kriogjenike, si dhe shërbim i personalizuar.

Skum / Kontejner / Rimorkio Jumbo Tube
Cilindri jumbo SinoCleansky prodhohet sipas standardit ISO11120, DOT, me certifikatën TPED & ADR dhe raportin e provës BV. Rrëshqitjet / kontejnerët / rimorkiot përdoren gjerësisht për ruajtjen dhe transportimin e gazit, duke përfshirë CNG, Hidrogjen, Azot, Argon, Helium, Ajër dhe lloje të tjera të Gazeve Industriale.

Enë rezervuari T75 & T50 ISO
Rezervuarët SinoCleansky ISO prodhohen sipas standardit EN13530, ASME, me certifikatën e Regjistrit të Lloyd.

Rezervuarët ISO T75 janë për LIN, LAr, LOX, LN2O, LCO2 dhe LNG, dhe rezervuari T50 ISO për amoniak të lëngët, ftohës, LPG, CL2, LSO2 dhe gazra të tjerë. Me teknologji të lartë, rezervuari ISO SinoCleansky ka performancë të mirë izoluese për të siguruar humbje më të ulët gjatë transportit.

Pajisjet e gazit SinoCleansky:
Cilindra gazi me presion të lartë, çeliku, alumini dhe cilindrat e përbërë;

Cilindra të salduara për klor të lëngshëm, FM200, acetilen, etj;

Cilindra kriogjenikë, rezervuarë, cisterna kamionësh, rezervuarë ISO;

Cilindra dhe pajisje CNG & LNG;

Zgjidhje të Inxhinierisë SinoCleansky: 
Për klientët profesionistë të Mini LNG, stacionit satelitor LCNG, pastrimit N2, trajtimit të gazit të paketuar etj., SinoCleanky merr përvojën e saj industriale dhe ekspertizën e teknologjisë për të ofruar zgjidhje teknike të shkëlqyera të personalizuara. 

Pajisjet e gazit SinoCleansky janë në përputhje me standardet më të rrepta ndërkombëtare, të aprovuara dhe të certifikuara nga autoritetet ndërkombëtare të inspektimit të cilat sigurojnë një përdorim afatgjatë të sigurt dhe të mirë, me një reputacion të mirë të industrisë.
www.sinocleansky.com
email: [email mbrojtur]

HISTORIA JONË


2006

2006

                                                       

SinoCleansky: Lindur me misionin për ta bërë qiellin tonë më të pastër! Përkushtuar në tregun e NGV duke furnizuar pjesën thelbësore të sistemit të konvertimit NGV: cilindrat CNG, të tipit I dhe tipit II.

                                                       

2007

2007

                                                       

Zgjeruar në tregjet industriale të gazit, me një gamë të gjerë cilindrash gazi çeliku me presion të lartë për oksigjen, azot, argon, dioksid karboni etj.

                                                       

2008

2008

                                                       

Cilindrat CNG SinoCleansky fituan treg të mirë në Tajlandë, Singapor, Maymmar, Pakistan, Bangladesh dhe vende të tjera në Azinë e Mesme, Lindjen e Mesme, Afrikë etj. Klientët janë nga të dy OEM dhe pas-tregut.

                                                       

2009

2009

                                                       

Cilindrat kriogjenikë të nisur me sukses, me çertifikime DOT dhe EN.

                                                       

2010

2010

                                                       

Për të dhënë zgjidhjen më të mirë për transportin dhe magazinimin e CNG, kontejnerët dhe rimorkiot me tuba jumbo SinoCleansky CNG hynë në tregjet e Azisë Juglindore dhe Afrikës.

                                                       

2011

2011

                                                       

Cilindër LNG për automjetin e lëshuar;

                                                       

2012

2012

                                                       

SinoCleansky ofron një gamë të gjerë të bombolave ​​të gazit dhe rezervuarëve për tregjet e gazit natyror dhe gazeve industriale.

                                                       

Ekspozuar në shfaqjen ANGVA Meksikë, dhe fitoi përgjigje të mira në treg.

2013

2013

                                                       

Mbi një milion copë bombola gazi të furnizuar në tregun jashtë shtetit, një pikë referimi në historinë e SinoCleansky.

                                                       

2014

2014

                                                       

Përveç bombolave ​​dhe rezervuarëve të gazit, SinoCleansky ofron zgjidhje totale për kompresimin, transportimin, përpunimin dhe ruajtjen e CNG, së bashku me partnerët tanë kinezë.

                                                       

2015

2015

                                                       

SinoCleansky ka bashkëpunim afatgjatë me autoritetet kryesore të inspektimit të palëve të treta, përfshirë. TUV, SGS, BV, LRS, etj, në mënyrë që të sigurojmë klientët tanë me cilësi të zërit dhe shërbimin më të mirë.

                                                       

2016

2016

                                                       

Nisur dyqani i parë në internet i bombolave ​​të gazit dhe rezervuarëve në botë: www.buycylinder.com

                                                       

2017

2017

                                                       

Selia e SinoCleansky u zhvendos në Wangjing Soho, ndërtesa kryesore e zyrës në Pekin.

                                                       

2018

2018

                                                       

Fabrika e parë mini LNG e montuar në rrëshirë dhe platforma e provës në veprim nga SinoCleansky.

                                                       

2019

2019

                                                       

Një fillim i ri për SinoCleansky, duke synuar tetë industri:

                                                       

Pajisjet energjetike, fabrika Mini-LNG, NGV, gazrat industriale, Saldimi dhe Prerja, Zjarrfikja, Mjekësia dhe Trajtimi i Ujit.

2006

                                                       

SinoCleansky: Lindur me misionin për ta bërë qiellin tonë më të pastër! Përkushtuar në tregun e NGV duke furnizuar pjesën thelbësore të sistemit të konvertimit NGV: cilindrat CNG, të tipit I dhe tipit II.