<img height = "1" width = "1" style = "shfaq: asnjë" src = "https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Shkrime

Të gjitha kategoritë

Cryogenic cylinder

Ti je ketu : home>Aplikime>Mjekësor>Cryogenic cylinder

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Cryogenic cylinder

  • Cilindër Cryogjenik

    Cilindra Cryogenic SinoCleansky është një lloj i vakumit të lartë me shumë shtresa izolues të nxehtësisë së lëngshme kigogjenike të lëvizshme e cila mund të përdoret për të ruajtur, transportuar gazin e lëngshëm ....