+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër Cryogjenik

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër Cryogjenik

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Cilindër Cryogjenik

Cilindri i izoluar me saldim është një lloj vakuumi i lartë i tërhequr, me shumë shtresa izolues të nxehtësisë së lëngshme kriogjenike, të cilat mund të aplikohen për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm (oksigjen të lëngshëm, argon të lëngshëm, azot të lëngshëm, dioksid karboni të lëngshëm dhe N2O nëse ngarkohet nga cilindrat kriogjenikë me presion të lartë). Në të njëjtën kohë, cilësia e cilindrave mund të garantohet në mënyrë efektive me karakteristikat e sigurisë, besueshmërisë, komoditetit në funksionim, kapacitetit të lartë të karikimit të gazit dhe aftësisë së rimbushjes.

 • Mega cilindër 450L ~ 500L

  SinoCleansky ofron lloje të shumta të cilindrave Mega Cryogenic. Llojet kryesore përfshirë 450L dhe 500L me presion pune 1.59MPA / 2.88MPA / 3.5MPA etj ...

 • Flaskë standarde e Dewar GB

  SinoCleansky GB standarde Dewar Flaskë është një lloj vakuumi të lartë të tërhequr, me shumë shtresa izolues të nxehtësisë, të lundrueshme, të lëngshme, të lëngshme kriogjenike, të cilat mund të aplikohen për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm ...

 • EN standarde Dewar Flask

  SinoCleansky EN standarde Dewar Flask funksion të avancuar me vakum të lartë me shumë shtresa teknologji izoluese termike, e cila siguron performancë të lartë termike, kohë të zgjatur të mbajtjes, kosto të ulët të ciklit jetësor dhe ...

 • Dott standarde Dewar Flask

  Ai miraton metodën e izolimit dredha-dredha të lartë me shumë shtresa dhe ka kaluar vërtetimin DOT, kështu që cilësia e cilindrave mund të garantohet në mënyrë efektive me karakteristikat e sigurisë ...