+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër Cryogjenik

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër Cryogjenik

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Dott standarde Dewar Flask

Standardet e prodhimit: DOT-4L, EN1251, GB (standardi kinez), etj.

Kapaciteti i ujit: 175 L - 500L

Presioni i punës: 1.38Mpa, 2.02Mpa, 2.3Mpa, 2.4Mpa, 2.84Mpa etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky furnizoni lloje të shumta të standardit DOT me cilësi të lartë Dewar Flask.

Miraton metodën e izolimit të mbështjelljes me vakum të lartë me shumë shtresa dhe ka kaluar çertifikimin DOT, kështu që cilësia e cilindrave mund të garantohet në mënyrë efektive me karakteristikat e sigurisë, besueshmërisë, komoditetit në punë, kapacitetit të lartë të karikimit të gazit dhe aftësisë së rimbushjes.

Specifikimet teknike

Dott standarde Dewar Flask

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

PIKA-4L

CT160HP (175L-2.02Mpa)

508 mm

175 L

2.02Mpa

PIKA-4L

CT180HP (195L-2.02Mpa)

508 mm

195 L

2.02Mpa

PIKA-4L

CT200HP (205L-2.02Mpa)

508 mm

205 L

2.02Mpa

PIKA-4L

CT240HP (250L-2.02Mpa)

508 mm

250 L

2.02Mpa

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës. Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB24159 std, të cilat përfshijnë: testin e përbërjes kimike, inspektimin radiografik, etj. Dhe gjithashtu duke përfshirë raportin e provës së palës së tretë.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për llojet e njohura si balonat dewar DPL450-175L / 195L / 210L, zakonisht ato do të transportohen nga enë 20ft, sasia e ngarkimit është rreth 40 deri në 50 copë.

 • 02
  Cili është ndryshimi midis standardeve të ndryshme të prodhimit?

  Standardi GB pranohet kryesisht nga klientët nga Lindja e Mesme, Azia Juglindore, Azia Jugore, Rusia, Ukraina, etj., Ndërsa standardi EN dhe DOT zakonisht zbatohet në tregun Evropian dhe tregun e Amerikës së Jugut.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët në përputhje me datën e faturës së blerjes mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj)

NA KONTAKTONI