+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër Cryogjenik

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër Cryogjenik

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Flaskë standarde e Dewar GB

Standardet e prodhimit: DOT-4L, EN1251, GB (standardi kinez), etj.

Kapaciteti i ujit: 175 L - 500L

Presioni i punës: 1.38Mpa, 2.02Mpa, 2.3Mpa, 2.84Mpa etj

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky GB standarde Dewar Flask është një lloj ene e lëngshme kriogjenike e lëvizshme izoluese e nxehtësisë me shumë shtresa, e izoluar nga nxehtësia, e cila mund të aplikohet për të ruajtur, transportuar produktet e gazit të lëngshëm (oksigjen i lëngshëm, argon i lëngshëm, azot i lëngshëm, dioksid karboni i lëngshëm dhe N2O nëse ngarkohet nga cilindrat kriogjenikë me presion të lartë).

Standard GB GB Dewar janë pranuar gjerësisht nga klientët nga Lindja e Mesme, Azia Juglindore, Azia Jugore, CIS, etj.

1567131470104253

Specifikimet teknike

Flaskë standarde e Dewar GB

standard

Tipi

diametër jashtme

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB24159

DPL450-175L-1.38MPA

508 mm

175 L

1.38 MPA

GB24159

DPL450-195L-1.38MPA

508 mm

195 L

1.38 MPA

GB24159

DPL450-210L-1.38MPA

508 mm

210 L

1.38 MPA

GB24159

DPL450-175L-2.3MPA

508 mm

175 L

2.3 MPA

GB24159

DPL450-195L-2.3MPA

508 mm

195 L

2.3 MPA

GB24159

DPL450-210L-2.3MPA

508 mm

210 L

2.3 MPA

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen me paletë, ose të lirshëm në enë.

1567130017609671

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës. Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB24159 std, të cilat përfshijnë: testin e përbërjes kimike, inspektimin radiografik, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për llojet e njohura si balonat dewar DPL450-175L / 195L / 210L, zakonisht ato do të transportohen nga enë 20ft, sasia e ngarkimit është rreth 50 copë.

 • 02
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Për një sasi konteineri 20ft, zakonisht duhen 4-6 javë për të përfunduar prodhimin. Por nëse ka stoqe, atëherë koha e dorëzimit mund të jetë rreth 2 deri në 3 javë.

 • 03
  A ka kornizë dhe rrota të disponueshme?

  Po, ne mund të sigurojmë kornizë dhe rrota.

NA KONTAKTONI