+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Cilindër Cryogjenik

Ti je ketu : home>Produkte>Cilindër Cryogjenik

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Mega cilindër 450L ~ 500L

Rasti i personalizuar i modelit

Numri i tipit: DPL700-500-1.59Mpa

Standardi i prodhimit: GB24159

Kapaciteti i ujit: 500L

Presioni i punës: 1.59Mpa

Mbushja e Mesme: LOX / LIN / LAr

Avullimi: ≤30Nm3 / orë

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky ofron lloje të shumëfishta të Cilindrit Mega Kriogjenik. Llojet kryesore duke përfshirë 450L dhe 500L me presion pune 1.59MPA / 2.88MPA / 3.5MPA etj.

Për më tepër, shërbimi i personalizuar është i disponueshëm sipas kërkesës.

Specifikimet teknike

Cilindër mega kriogjenik 450L-500L

standard

Tipi

Kapaciteti i ujit

Presionin e punës

GB24159

DPL700-450-1.59Mpa

450 L

1.59 MPA

GB24159

DPW650-499-1.59Mpa

499 L

1.59 MPA

GB24159

DPL700-500-1.59Mpa

500 L

1.59 MPA

GB24159

DPW650-499-2.5Mpa

499 L

2.5 MPA

GB24159

DPW650-500-2.4Mpa

500 L

2.4 MPA

GB24159

DPL700-500-2.88Mpa

500 L

2.88 MPA

GB24159

DPL700-500-3.5Mpa

500L

3.5 MPA

Packaging & Shipping

Të gjithë cilindrat do të jenë të mbushur me film plastik ose kartoni ose kuti prej druri për mbrojtjen e sipërfaqes. Dhe cilindrat mund të dorëzohen direkt ose me paletë, ose të lirshëm në enë.

Raport & Certifikime

Cilindrat dorëzohen me raport të hollësishëm të provës së fabrikës. Raporti i Fabrikës SinoCleansky tregon të gjitha testet e kërkuara nga GB24159 std, të cilat përfshijnë: testin e përbërjes kimike, inspektimin radiografik, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

                                       

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me dërgesën për këto cilindra?

  Për cilindrat mega kriogjenikë, sasia e ngarkimit është 24 copë / 20GP.

 • 02
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të këtij lloji të cilindrit?

  Për një sasi konteineri 20ft, zakonisht duhen 35-60 ditë për të përfunduar prodhimin, bazuar në modelin e kërkesës së klientit.

 • 03
  A ka kornizë dhe rrota të disponueshme?

  Po, ne mund të sigurojmë kornizë dhe rrota.

NA KONTAKTONI