+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Container Cryogenic ISO Tank

Ti je ketu : home>Produkte>Container Cryogenic ISO Tank

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Container Cryogenic ISO Tank

We SinoCleansky specialize in designing and manufacturing cryogenic tank container over ten years, with rich experience.

  • Tank ISO ISO T75

    Kontejnerët intermodalë Sinocleansky prodhohen sipas GB150, EN13530, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare, me Certifikatën CSC të Regjistrimit të LIoyd, Certifikatën BV dhe Certifikatën CCS ....

  • Tank ISO ISO T50

    Kontejnerët intermodalë Sinocleansky prodhohen sipas GB150, ASME dhe standarde të tjera ndërkombëtare, me pullë U2, Certifikatë BV CSC, Certifikatë BV dhe Certifikatë CCS ....