+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Container Cryogenic ISO Tank

Ti je ketu : home>Produkte>Container Cryogenic ISO Tank

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tank ISO ISO T50

Një gamë e gjerë e mjedisit mbushës, përfshirë R22, R124, R12, R21.

R152A, R40, R114, R12B1, R142B, R500, R134A, propen.

Etileni, LPG, Klori (CL2), LSO2, NH3 etj.

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky Kontejnerët intermodalë prodhohen sipas GB150, ASME dhe standardeve të tjera ndërkombëtare, me vulë U2, Certifikatë BV CSC, Certifikatë BV dhe Certifikatë CCS.

Rezervuarët SinoCleansky T50 ISO mbulojnë një gamë të gjerë të mjedisit mbushës, përfshirë R22, R124, R12, R21, R152A, R40, R114, R12B1, R142B, R500, R134A, Propen, Etilen, LPG, Klor (CL2), LSO2, NH3 dhe kështu me radhë.

Specifikimet teknike

Tank ISO ISO T50

standard

Numri i tipit

Mjedisi mbushës

Presionin e punës

Kapaciteti i ujit

material

ASME

TCSCS-K25L (T50-20FT-13.8BAR)

R134A

1.38mpa

24.9

SA612

ASME

TCSCS-F25A (T50-20FT-22BAR)

NH3

2.2mpa

24.72

SA612

ASME

TCSCS-K25H (T50-20FT-27.5BAR)

R125

2.75mpa

24.53

SA612

ASME

TCSCS-F48A (T50-20FT-22BAR)

NH3 / LPG

1.8mpa

48

SA612

GB

TCSCS-20WR (T50-20FT-)

LSO2

1.03

21

Q345R

Packaging & Shipping

Enë është me numër kontejner dhe dërgohet direkt.

FAQ
 • 01
  Si te zgjidhni produktin e duhur?

  Pls tregojnë parametrat e kontejnerit që ju nevojiten, përfshirë standardin e prodhimit, presionin e punës, mjedisin mbushës (vetëm një lloj mediumi ose mjedisi të ndryshëm), pls gjithashtu tregojnë sasinë që ju nevojitet.

 • 02
  Çfarë lloj mediumi mund të ruhet?

  LPG, Klori (CL2), LSO2, NH3 dhe kështu me radhë.

 • 03
  Çfarë standardi dhe Certifikate prodhimi mund të ofroni?

  Standardi i prodhimit, përfshirë EN, ASME, GB, dhe ne gjithashtu sigurojmë Certifikatën BV CSC dhe Certifikatën CCS.

NA KONTAKTONI