+ 86-10-64709959
EN

Na kontaktoni hetim Lajme dhe ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Tanker kamionësh Cryogenic

Ti je ketu : home>Produkte>Tanker kamionësh Cryogenic

Produkte

Na kontaktoni

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[Email mbrojtur] Shiko më shumë +
Tanker kamionësh Cryogenic

  • Tanker me kamion me madhësi të bërë me porosi pa shasi

    SinoCleansky sigurojnë një pjesë të ngarkimit të kamionëve me kamion pa shasi dhe kokë, pompa është opcionale. Produktet përdoren gjerësisht në LNG dhe depozitime të tjera të lëngshme industriale të gazit industrial ...

  • Kamion tanker me shasi

    SinoCleansky vazhdon t'i kushtohet vetes zhvillimit dhe prodhimit të kamionëve të kamionëve të lëngshëm kriogjenikë dhe mund të dizajnojë lloje të ndryshme të kamionëve rezervuarë të lëngshëm kriogjenikë sipas kërkesave të veçanta teknike të klientit ....