+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Tanker kamionësh Cryogenic

Ti je ketu : home>Produkte>Tanker kamionësh Cryogenic

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Tanker me kamion me madhësi të bërë me porosi pa shasi

Gama e plotë e gjysmë-rimorkio

Standardi i prodhimit: GB, ASME, EN

Kapaciteti: 5M3 - 57M3

Presioni i punës: 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: LOX, LIN, LAr, LCO2, LNG

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky siguroni ngarkimin e pjesës së cisternës së kamionit pa shasi dhe kokë, pompa është opsionale. Produktet përdoren gjerësisht në LNG dhe në depozitat dhe transportin e palëvizshëm të gazit të lëngshëm industrial. Ndërkohë, ata kanë kaluar certifikatën ndërkombëtare të miratimit si ASME, EN dhe GB etj.

Pavarësisht nga madhësia e pjesës së ngarkimit të anijes me kamionë, shërbimi i bërë me porosi nga Sinocleansky do t'ju kënaq gjithmonë.

Specifikimet teknike

Gjysmë rimorkio kriogjenike për gazin industrial

Izolimi: Super izolim i përbërë

Vëllimi: 6076-9774 gal / 23-37M3

MPMS: 0.3Mpa

Presioni shkarkues: 1.8Mpa

Mesatar: LOX, LIN, LAr

Përparësitë e produktit: kursi i fundit i guaskës së pasme dhe

koka e pasme e enës së jashtme janë bërë prej çeliku inox;

automjet më të lehtë dhe kosto më të ulët të funksionimit

 

Sisteme Mini Dorëzimi me Shumicë (Pompa është opsionale)

Izolimi: Super izolim i përbërë

Vëllimi: 1057-5283 gal / 4-20M3

MPMS: 0.35Mpa / 0.8-1.6Mpa

Presioni shkarkues: 0.8-3.5Mpa / 0.8-1.6Mpa

Mesatar: LOX, LIN, LAr

Ne sigurojmë vetëm ngarkimin e një pjese të cisternës me kamion, pa shasi dhe kokë.

Packaging & Shipping

Do të paketohet në enë dhe do të fiksohet me litarë, ose do të transportohet me shumicë direkt.

Raport & Certifikime

Depozita e kamionit do të dorëzohet me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidraulike, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 3-4 muaj për të përfunduar prodhimin.

 • 02
  Çfarë lloj gazi do të përdorë këtë rezervuar magazinimi?

  Rezervuarët e magazinimit përdoren gjerësisht për LNG dhe gaz tjetër të lëngshëm industrial përfshirë LOX / LIN / LAr ​​etj.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI