+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

Tanker kamionësh Cryogenic

Ti je ketu : home>Produkte>Tanker kamionësh Cryogenic

Produkte

NA KONTAKTONI

Pekin Sinocleansky Technologies Corp

Adresa:

Wangjing SOHO, Chaoyang District, Pekin, PR China. Kodi Postar : 100102

Telefon:

+ 86-10-64709959

Email:

[email mbrojtur] Shiko më shumë +

Kamion tanker me shasi

Gama e plotë e gjysmë-rimorkio

Standardi i prodhimit: GB, ASME, EN

Kapaciteti: 5M3 - 57M3

Presioni i punës: 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Mesatar: LOX, LIN, LAr, LCO2, LNG

 • Përshkrim

 • Specifikimet teknike

 • Packaging & Shipping

 • Raport & Certifikime

 • FAQ

PËRSHKRIMI

SinoCleansky vazhdoni t'i kushtoheni zhvillimit dhe prodhimit të kamionit të lëngshëm kriogjenik dhe mund të projektojë lloje të ndryshme të kamionit të lëngshëm kriogjenik në përputhje me kërkesat teknike të veçanta të klientit.

Tankeri me Kamion Sinocleansky me Shasi përmban kapacitet të madh, peshë të ulët vetjake të automjetit me kosto të ulët të funksionimit dhe pak shpejtësi avullimi që e bën veten të popullarizuar në të gjithë botën.

Specifikimet teknike

Kamion tanker me shasi

Vëllim

5M3 - 57M3

Presioni punës

0.3Mpa, 0.8MPa, 1.6MPa, 2.0MPa, 2.4MPa, etj

Standardi i prodhimit

GB, ASME, EN

Medium

LOX, LIN, LAr, LCO2, GNL

Packaging & Shipping

Tankeri i kamionëve me shasi do të dorëzohet me fiksim me litarë, të transportuar me shumicë drejtpërdrejt.

Raport & Certifikime

Depozita e kamionit do të dorëzohet me raport të hollësishëm të provës, përfshirë raportin e provës së fabrikës dhe raportin e provës hidraulike, etj.

Raporti i referencës:

E-mail [email mbrojtur] për të marrë ekzemplarin më të detajuar të raportit të testit.

FAQ
 • 01
  Po në lidhje me kohën e dorëzimit të rezervuarit për ruajtjen e gazit të lëngshëm?

  Zakonisht duhen 3-4 muaj për të përfunduar prodhimin.

 • 02
  Çfarë lloj gazi do të përdorë këtë rezervuar magazinimi?

  Rezervuarët e magazinimit përdoren gjerësisht për LNG dhe gaz tjetër të lëngshëm industrial përfshirë LOX / LIN / LAr ​​etj.

 • 03
  Po në lidhje me kushtet e garancisë?

  Ky produkt dhe pjesët sipas datës së dërgesës mund të gëzojnë shërbimin e garancisë prej 12 muajsh (probleme vakumi 36 muaj).

NA KONTAKTONI