< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=571452903801938&ev=PageView&noscript=1" />
+ 86-10-64709959
EN

NA KONTAKTONI hetim Lajme & Ngjarje Qendra Burimore Karriera Blog

Të gjitha kategoritë

energji

Ti je ketu : home>energji

SinoCleansky është një markë e njohur globale për furnizimin me super kontejnerë.

Nga cilindri i gazit në rezervuar, nga presioni i lartë deri tek kriogjenik, SinoCleansky gjithmonë ngjitet në cilësi të shkëlqyera, teknologji të lartë, zgjidhje inovative dhe shërbim të besueshëm. Me ekspertizë dhe përvojë, SinoCleansky u shërben klientëve nga e gjithë bota si ekspert i gazit në ruajtjen e gazit, transportin dhe aplikimet.

Pekin SinoCleansky Technologies Corp specializuar në industrinë e gazit natyror dhe furnizon një zgjidhje me një ndalesë për CNG / LNG / NGV me produkt, teknologji dhe shërbim.

Anije CNG & LNG

SinoCleansky gëzon avantazh të madh në pajisjet e transportit dhe magazinimit CNG dhe LNG, përfshirë cilindrin, rezervuarin, kontejnerin dhe cisternën e kamionit. Veçanërisht si vijon:

KUJDESI TUBE CNG JUMBO;

Kontejner LNG T75 ISO Tank;

Të gjitha produktet SinoCleansky janë çertifikuar nga BV, TUV ose LRS.

Bimë mini LNG

SinoCleansky ka patentuar teknologji thelbësore dhe paketë të plotë të procesit MRC për Mini LNG Plant: Skema e montuar, modulare, e krijuar me porosi dhe e testuar dinamikisht para lindjes.

SinoCleansky, partneri juaj i dëshmuar profesional dhe i besueshëm!

www.sinocleansky.com

Email: [email mbrojtur]